Vertikaalpindade soojustamine

Kuivpuiste

Vertikaalpindade n. katuslae soojustamiseks või seinte soojustamiseks on võimalik nn kuivpuiste tehnoloogiaga, kus kahe konstruktsiooni vahele puistatakse  Isover Insulsafe puistevill. (Oleme paigaldanud ka LoftGuard puistevilla)

Vaata lisaks tooteid tutvustavat videot

Märgpuiste

Vertikaalpindade soojustamiseks soovitame liimainega niisutatud nn. märgpuhet, milles isolatsiooni materjalina kasutatakse Loftguardi villa.

Seinte soojustamisel kasutatakse nn liimainega märgpuhet. Liimaineks on täielikult keskkonnasõbralik liim, mis kuivades on täiesti lõhnatu ega erita mingeid tervisele kahjulikke aineid. Viimane võimaldab mineraalvillal nakkuda konstruktsiooni külge, vältida vajumist ja anda suurema tiheduse. Selline soojustusviis tagab monoliitse, vuugivaba isolatsioonikihi kogu konstruktsiooni ulatuses. Eriti tõhus on selline moodus renoveerimisel, kus soojustuskihi paksus võib kõikuda sentimeetreid. Samuti kohtades, kus on juhtmed või torud, täidab mineraalvill kõik vahed.

Klaaskiudvilla on sobiv lisaks puitkarkassmajadele kasutada nii vanade palkmajade soojustamiseks kui ka uute peenest palgist seinakonstruktsioonide lisasoojustusena.