PH Projekt OÜ tegutseb juba aastast 2000

PH projekt on asutatud 2000 aastal. PH Projekti loomise põhi idee oli luua pereettevõte mille põhiline eesmärk klientide rahulolu läbi kõrge teenidustaseme. Täna oleme veendunud, et me oleme oma eesmärki suutnud edukalt täita.

PH Projekt on üks vanimaid pidevalt tegutsenud ettevõte kelle põhitegevuseks on puistevilla müük ja paigaldus.

PH Projekt pakub oma teenuseid üle Eesti. Meie eelis on, et meil on väga suur kompetents inimestele kellel on soov hooneid terviklikult soojustada.

PH Projekt suudab klientidele pakkuda terviklahendusi alates Tellija soovide ära kuulamisest, projekteerimisest kuni lõpptulemini välja.

PH Projekti klientideks on terve Eesti. Alates meie suurimast Tellijast Riigi Kinnisvara AS ja paljudest ehitusfirmadest nt. Merko, YIT, Koger Projektijuhtimise AS, TREV-2, Wecman, Toode, Tartu Ehitus, Tartu Restauraator, OTO Ehitus, OÜ Restaure, Fermaster OÜ, Riverside OÜ, Selista Ehitus, Ehto Ehtius, Silindia, Lähte Ehitus, Sepmar OÜ jne.. Samuti on meie klientideks korteriühistud ja lugematul arvul rahulolevaid  eraisikuid

Meie pereettevõtete eelis ongi, et me ei saa endale lubada lubaduste mitte täitmist. Meie eesmärk ei ole mitte olla suurim tegija vaid olla parim.

Võta meiega ühendust